+420 353 220 334
Značky
Novinky
PŘIHLÁSIT ODBĚR

Průmyslové vysavače Soteco

Firma Soteco je členem skupiny IPC, byla založena v roce 1975 a dnes patří k předním výrobcům profesionálních vysavačů na mokré i suché vysávání podlah a čištění koberců suchou i mokrou cestou.

Soteco má rozsáhlou distribuční síť v Itálii a více než 70 zemích po celém světě, kam vyváží 80% celkové produkce profesionálních vysavačů a čitících strojů.

IPC Soteco vděčí za své mezinárodní vedoucí postavení řadě radikálních inovací ve svých vysavačích a strojích na čištění koberců, které následně přijali všichni hlavní konkurenti.

Díky mnoholetému výzkumu, vývoji technologií a především rozšiřováním organizace, se firmě Soteco podařilo vytvořit rozsáhlé distribuční sítě, zaměřené nejen na prodej, ale i na všechny druhy pomoci a péče o zákazníka. Tímto si společnost zajistila své mezinárodní vedení v tomto odvětví. Sortiment výrobků je doplněn rozsáhlou řadou příslušenství, které poskytuje řešení pro každý problém s čištěním a vysáváním. Vždy tržně orientované IPC Soteco úspěšně naslouchá potřebám trhu, a překládá je do nových inovativních produktů a řešení. Výrobní závod s montážními linkami a projekčním oddělením se rozprostírá na rozloze 25.000 m².

Zastoupení společnosti a prodej profesionálních vysavačů značky Soteco v České Republice a na Slovensku zajišťuje firma Kränzle, s.r.o.