+420 353 220 334
Značky
Novinky
PŘIHLÁSIT ODBĚR

Výrobce průmyslových vysavačů Lindhaus

V polovině osmdesátých let vznikla na pevných základech firmy ROTAFIL společnost LINDHAUS s jediným cílem: navrhnout a vyrábět nejlepší domácí a profesionální vysavače na světě. Byl to logický krok ROTAFILU, výrobce, který svojí produkcí high-end sacích turbín a motorů kartáčových hubic zaplnil evropský trh.

Nejstarší syn Michele Massaro (hlavní inženýr motorů) byl poslán zpátky do školy, naučit se problematice plastů a elektroniky. Byly testovány vysavače ze všech koutů světa a započala práce na tvorbě nové generaci profesionálních vysavačů, která se vyhne všem chybám a zužitkuje dobré nápady z již známých konstrukcí.

Byla použita stejná filozofie jako při výrobě motorů, tedy použití nejmodernějšího výrobního zařízení a nářadí pro podporu nově vznikajícího díla. Společnost LINDHAUS zakoupila moderní vybavení pro tváření plastů od výrobců, kteří dodávají technologie pro značky Mercedes a Ferrari.

Výrobce si vytýčil jako první cíl náročný domácí evropský trh s vysavači. Krátce po vstupu na tento trh hlavní celosvětoví komerční výrobci vysavačů vzali produkty firmy na vědomí a uzavřeli smlouvy se společností LINDHAUS za účelem výroby vysavačů pod vlastní značkou.

V současné době jsou v naší zemi modely LINDHAUS DYNAMIC a LINDHAUS RX HEPA, nejlépe prodávané profesionální vysavače ve své třídě. Dále je velmi úspěšný domácí vysavač s puncem profesionality - LINDHAUS DP-5 HEPA NEW AGE. V neposlední řadě je nutné zmínit i novou řadu malých, ale výkonných profesionálních podlahových mycích strojů LINDHAUS LW PRO, které ve své konstrukci čerpají ze zkušeností získaných při výrobě vysavačů a snaží se zaplnit mezeru v tomto segmentu trhu.