+420 353 220 334
Značky
Novinky
PŘIHLÁSIT ODBĚR

Průmyslové vysavače Coynco

COYNCO je výrobní společnost, která působí v oblasti vysavačů vhodných pro použití ve všech oblastech průmyslového čištění a vysávání. Její úspěch spočívá ve více než třicetileté zkušenosti a podnikatelskému duchu Giancarlo Bettella, který rovněž založil SOTECO S.p.A, vedoucí společnost ve výrobě komerčních a profesionálních vysavačů, kde pracoval jako technický a produktový manažer až do roku 2000.

V roce 2001 se rozhodl zkusit vyplnit mezeru na trhu v oblasti vysavačů. Jeho myšlenkou bylo navrhnout, vyvinout a vyrábět celou řadu turbín s bočním kanálem které mají být použity při výrobě průmyslových vysavačů. Tato myšlenka vedla k založení společnosti SOLARYS, významnému základu a referenci v Evropě pro ty, kteří potřebují vysoce kvalitní turbíny pro trvalý provoz a zároveň žádají dlouhou životnost výrobku.

Po nesčetných žádostech ze strany mnoha významných obchodníků v tomto odvětví a s jasnou představou o průmyslovém designu, Giancarlo Bettella vytvořil COYNCO, novou divizi firmy SOLARYS. Stejně jako výrobu turbín, uvedl v život několik nových inovačních koncepcí s ohledem na filtrační systém vysavačů dále reverzní tok vysávaného vzduchu a čištění filtru, což vyústilo v mnoho úspěšných mezinárodních patentů.

V roce 2009, přes pokračující mezinárodní ekonomickou krizi, se společnosti podařilo udělat několik důležitých průlomů v oblasti výzkumu a vývoje, přinášejících důležité úspory také díky větší industrializaci výroby a daly vzniknout novým modelům průmyslových vysavačů, které ve svém oboru opravdu vynikají: modely BAG, nejenže vytvářejí nové standardy v průmyslovém odvětví pro vysávání a odsávání prachu nebo pevných materiálů ve velkém množství, ale také zahrnují inovativní LONGOPAC ® systém pro pytlování odpadu. Modely CAR-WASH, nabízí konečné řešení z pohledu sacího výkonu, síly foukání a sušení nebo systému pro čištění filtru, které velmi ocenila většina velkých mezinárodních výrobců automyček.

Zastoupení společnosti a prodej profesionálních vysavačů značky COYNCO v České Republice a na Slovensku zajišťuje firma Kränzle, s.r.o.