+420 353 220 334
Značky
Novinky
PŘIHLÁSIT ODBĚR

Průmyslové vysavače Columbus

Columbus je značka profesionálních čisticích strojů a zařízení, speciálně upravených pro potřeby úklidových firem, pro vnitřní čištění podlah a venkovních ploch. Sortiment zahrnuje ručně vedené a pojízdné automatické úklidové stroje, jak síťově napájené, tak bateriové, profesionální vysavače s podvozkem na mokré i suché nečistoty a ruční vzpřímené vysavače, zametací stroje ručně vedené, zametací stroje pojezdové s odsáváním, jednokotoučové čistící a leštící stroje, extraktory na čištění koberců a čalounění. Program je doplněn širokou škálu doplňků a příslušenství - čisticí prostředky, dávkovací systémy, kartáče, pady, držáky padů pro efektivní čištění tvrdých podlah, flexibilních podlah a textilních povrchů.

V tradičním sídle ve městě Stuttgart transformuje 110 zaměstnanců své vysoké nároky na kvalitu výrobků do inovativních a spolehlivých strojů na čištění. Tam i u všech oficiálních prodejců po celém světě najdete také odborné odpovědi na všechny vaše požadavky a samozřejmě celý náš sortiment profesionálních čisticích strojů.

Zastoupení společnosti a prodej profesionálních vysavačů značky Columbus v České Republice a na Slovensku zajišťuje firma Kränzle, s.r.o.